Medicover przyłącza się do akcji Vaccinate Poland

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Do akcji chętnie przyłączyli się dyrektorzy szpitali i jednym z nich jest Krzysztof Przyśliwski, Dyrektor Medyczny Szpital Medicover.

W swoim nagraniu zaznaczył , że szczepionka jest najbardziej skuteczną metodą chroniącą przed chorobą COVID-19 oraz dzięki temu zabezpieczamy się przed zakażeniem a także chronimy osoby najbardziej narażone.

Nie ma skutecznych leków na tę chorobę jest ważna profilaktyka i właśnie potrzebne są szczepienia. Dlaczego się szczepie ? Dlatego, że dzięki temu szczepieniu możemy się starać wrócić do normalności.  Szczepię się także po to, aby uchronić tych dla których choroba jest bezpośrednim zagrożeniem dla seniorów i tych którzy są przewlekle chorzy’’

-tak w swoim nagraniu przekonuje Polaków Krzysztof Przyśliwicki. 

Dyrektor w apelu do obywateli podkreślił, dlaczego istotne jest szczepienie kadry medycznej oraz poprał akcje „Zaszczep się Polsko!‘’ 

„Szczepie się, ponieważ to jest mój obowiązek pracujemy w firmie medycznej dla której misją zawsze jest niesienie pomocy i ratowanie życia chorym szczepiąc się mamy szanse realizować ta misje [..]. Dlatego szpital Medicover włącza się w akcje Polskiej Federacji Szpitali „Zaszczep się Polsko.”

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin