Szpital Rehabilitacyjny im.dr.S. Jasińskiego w Zakopanem przyłącza się do akcji Vaccinate Poland

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Poparcie dla programu Vaccinate Poland wyraziła Krystyna Walendowicz Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego im.dr.S. Jasińskiego w Zakopanem. 

Jest to placówka, która specjalizuje się w poprawie jakości życia. Doskonalą się w leczeniu rehabilitacyjnym osób dorosłych ze schorzeniami neurologicznymi, układu oddechowego oraz rehabilitacji ogólnoustrojowej. 

Pani Dyrektor placówki wyraziła swoje poparcie dla programu i zaszczepienia jak największej ilości obywateli, ponieważ zaszczepiona populacja to większe bezpieczeństwo dla szpitali a także powrót do normalnego funkcjonowania. 

Mamy świadomość ze aby zachować wysoki poziom świadczeń oraz pełne bezpieczeństwo pacjentów musimy być zdrowi i dysponować pełna sił .dlatego personel szpitala w pełni popiera szczepienia zabezpieczające nas przez COVID-19. Kilkadziesiąt procent pracowników wyraziło chce zaszczepienia.”

Istotnym w procesie uzyskiwania odporności zbiorowej jest propagowanie i informowanie pacjentów o konieczności szczepień. Szpital w Zakopanem wraz z Panią Dyrektor i całym personelem medycznym wyraża poparcie dla akcji „Vaccinate Poland – Zaszczep się Polsko!” 

Uświadamiamy także naszych pacjentów, że obecnie nie ma lepszego sposobu zabezpieczania się przed ta wielka nieznana a niemizernie groźną chorobą jaka jest COVID-19 

Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do każdej akcji realizującej szczepienia szczególnie bliska nam jest prowadzona przez Polską Federacje Szpitali inicjatywa Vaccinate Poland 

Mając do wyboru zdrowie lub nie do końca znane następstwa choroby zdecydowanie wybieramy zdrowie”- dodaje K.Walendowicz.

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin